Nacházíte se zde: Úvod O společnosti Volná místa

Obchodní zástupce Praha

Náplň práce: péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu dodávek kancelářských potřeb, dále příprava výběrových řízení a nabídek.

Očekáváme

  • prodejní schopnosti, obchodní zkušenosti výhodou
  • dynamickou, zodpovědnou a samostatnou osobnost
  • komunikativnost
  • schopnost řešení problémů
  • ochotu k týmové spolupráci
  • dobrou znalost EXCEL, WORD,
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • zázemí renomované společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity
  • služební vůz
  • mobilní telefon

Svých zaměstnanců si vážíme a podporujeme je celou řadou bonusů a příspěvků: Za každý odpracovaný den máte od nás stravenku za 100 Kč a plně ji hradíme. Zaměstnanecké slevy. Jelikož si zakládáme na dlouhodobé spolupráci, tak po roce Vám začneme dávat příspěvky do Cafeterie, v dalších letech pak finanční prémie za odpracovaná léta nebo týden dovolené navíc.

Dotazník

Kontaktní email