Distribuce značek a služby pro maloobchodní prodejce | ACTIVA

Distribuce značek a služby pro maloobchodní prodejce

Přímý dovoz a distribuce

Existuje hned několik důvodů, proč nakupovat právě u nás. Správným výběrem dodavatele si ušetříte spousty práce a starostí.

 

 1. Široký sortiment kvalitních značek

  Nabízíme kvalitní zboží od předních světových i domácích výrobců. Pokrýváme kompletně školní, kreativní i kancelářské potřeby.
  Seznamte se podrobněji se značkami, které zastupujeme

 2. Záruka kvalitních výrobků renomovaných značek

  Vždy dodáváme pouze kvalitní značkové zboží, a proto vám často můžeme poskytnout delší než zákonem stanovenou záruční lhůtu. Velkou část nabízeného sortimentu tvoří vlastní dovoz.

 3. Rychlé doručení

  Pokud stihnete objednávku odeslat do 16.00, zásilku vám doručíme do druhého pracovního dne po celé ČR. Většinu zboží máme skladem a ve velkém množství.

 4. Doprava zdarma

  Pouze u objednávek nižších než 1790 Kč bez DPH účtujeme poplatek 130 Kč bez DPH za dopravu. K zajištění tohoto servisu využíváme vlastní vozový park.

 5. Působnost po celé ČR a SR

  Vaši objednávku dovezeme kamkoli, efektivnímu rozvozu pomáhají především regionální pobočky v Brně, Ostravě, Olomouci, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Plzni, Českých Budějovicích, Bratislavě a v Košicích.

 6. Péče profesionálního obchodního týmu

  Naši zkušení obchodní zástupci působící v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích, v Bratislavě a v Košicích vám poskytnou komplexní a pravidelný servis přímo ve vaší prodejně. Vaše telefonické nebo e-mailové dotazy zodpoví naše referentky specializované výhradně na maloobchodní zákazníky.

 7. Garance ceny

  Ceny garantujeme po dobu roční platnosti katalogu. Používáme průhledný a motivující systém slev v závislosti na dosaženém obratu.

 8. Věrnostní program Activa Plus a výhodné slevy

  Za své nákupy u nás získáváte body, za které si pak můžete vybrat z nabídky atraktivních dárků. Pravidelně pro vás připravujeme akční nabídky se slevami a dárky.

 9. Řešení na míru a školení personálu

  Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a zvažujeme jeho specifické potřeby. Také nabízíme možnost školení personálu.

 10. Jste maloobchodní prodejce a chcete s námi spolupracovat?

  Kontaktujte nás telefonicky na čísle 286 007 255 nebo e-mailem na b2b@activa.cz.