E-shopy a služby | ACTIVA

E-shopy a služby

Activa, to nejsou jen kancelářské potřeby. Náš záběr je mnohem širší.
 • Kancelářské potřeby pro firemní zákazníky i soukromé osoby

  Jsme dodavatel s nejširší nabídkou kancelářského zboží, občerstvení, drogerie, hygienických a úklidových prostředků v ČR. V naší nabídce najdete více než 10.100 položek, kterými zásobujeme 14.800 subjektů na 48 tisíc dodacích míst.

  Vstup do e-shopu Obchod.activa.cz

  Zjistit více
 • Školní a výtvarné potřeby

  Provozujeme internetový obchod Activáček.cz i kamennou prodejnu s nabídkou školních a výtvarných potřeb. Školám i školkám poskytujeme slevy a další výhody. O inspiraci, rady, návody a názory odborníků se dělíme na blogu ŠkolníSvět.cz

  Zjistit více
 • Reklamní předměty

  Zabýváme se kompletním zpracováním objednávek reklamních a dárkových předmětů opatřených logem vaší firmy. Garantujeme vám kompletní servis od dodání vybraného produktu v požadovaném množství, přes grafické úpravy, kvalitní zpracování loga až po bezplatnou dopravu na místo určení.

  Zjistit více
 • Značkové psací potřeby a doplňky

  Inspirujte se světem značkových psacích potřeb a vyberte si ze široké nabídky ten správný model, který bude nejlépe vystihovat váš životní styl i vaši osobnost, nebo bude nejlépe vyhovovat jako dárek pro někoho blízkého či obchodního partnera. Vybírat můžete na e-shopu nebo v některém z kamenných obchodů.

  Zjistit více
 • Nábytek, svítidla a koberce

  Stockist je originální koncept prodeje nábytku, svítidel, koberců a doplňků pro náročného zákazníka. Vybíráme jak z designových novinek od prestižních značek, tak z nadčasových klasických modelů. Prohlížet a objednávat lze na e-shopu nebo v obrovském showroomu ve Vinohradském Pavilonu.

  Zjistit více
 • Distribuce značek a služby pro maloobchodní prodejce

  Jsme přímým dovozcem a oficiálním distributorem pro Českou republiku světových značek jako jsou např. Parker, Waterman, Lamy, Moleskine, Maped, Faber-Castell, Schneider, Walker, Pigna, Sharpie nebo Elmer´s. A také jsme spolehlivým dodavatelem školních, výtvarných, kreativních a kancelářských potřeb pro maloobchod.

  Zjistit více