Zaměstnání

Přidejte se k nám

Chcete-li získat více informací o inzerované pozici, klikněte na příslušný odkaz. V případ, že se chcete o některou z uvedených pozic ucházet, vyplňte prosím dotazník nebo nám zašlete svůj životopis na e-mail eva.bicova@activa.cz. Ozveme se vám v následujících pracovních dnech.

 • Referent/ka pro příjem objednávek – centrála Praha

  Pro naši centrálu v Praze hledáme kolegu/kolegyni na pozici referent/ka pro příjem objednávek.

 • Referent/ka příjmu objednávek - pobočka Ústí nad Labem

  Pro naší ústeckou pobočku přijmeme kolegu/kolegyni na pozici referent/ka pro příjem objednávek. Náplní práce je příjem objednávek, vystavování dodacích listů, vyřizování zákaznických telefonátů.

   

 • Obchodní zástupce Praha

  Pro klíčovou a zároveň exkluzivní oblast Praha přijmeme obchodního reprezentanta do sídla společnosti v Praze 9-Letňanech. Nebudete stavět na zelené louce, naopak hlavní náplní práce bude péče o stávající zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí v našem segmentu kancelářských potřeb, a nakonec i příprava důležitých výběrových řízení a nabídek. Svěříme vám plnou zodpovědnost za veškeré obchodní aktivity ve svěřeném regionu.

 • Obchodní zástupce Brno

  Pro naši brněnskou pobočku hledáme obchodníka pro koncového zákazníka, který bude zodpovědný za veškeré obchodní aktivity ve svěřeném regionu. Hlavní náplní práce je akvizice nových zákazníků a vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu dodávek kancelářských potřeb, péče o stávající zákazníky, zpracování nabídek a příprava podkladů pro výběrová řízení, účast ve veřejných zakázkách a elektronických aukcích.

 • Obchodní zástupce Ostrava

  Pro naši ostravskou pobočku hledáme obchodníka pro koncového zákazníka, který bude zodpovědný za veškeré obchodní aktivity ve svěřeném regionu. Hlavní náplní práce je akvizice nových zákazníků a vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu dodávek kancelářských potřeb, péče o stávající zákazníky, zpracování nabídek a příprava podkladů pro výběrová řízení, účast ve veřejných zakázkách a elektronických aukcích.

 • Prodejce / Skladník

  Do outletu designového nábytku v Praze 9 - Letňanech přijmeme kolegu/kolegyni na pozici prodejce/skladník. Náplň práce: prodej a výdej zboží v outletu, výpomoc na skladě nábytku.

 • Personální dotazník

  Nenašli jste v nabídce volných míst vhodnou pozici, ale máte zájem u nás pracovat? Pošlete nám svůj životopis.