Zaměstnání | ACTIVA

Zaměstnání

Přidejte se k nám

Chcete-li získat více informací o inzerované pozici, klikněte na příslušný odkaz. V případ, že se chcete o některou z uvedených pozic ucházet, vyplňte prosím dotazník nebo nám zašlete svůj životopis na e-mail eva.bicova@activa.cz. Ozveme se vám v následujících pracovních dnech.

 • Regionální obchodní manager – Hradec Králové

  Renomovaný dodavatel kancelářských potřeb přijme regionálního obchodního managera pro pobočku Hradec Králové. Regionální obchodní manager je zodpovědný za obchodní aktivity ve svěřeném regionu, vede tým regionálních obchodních zástupců, spolupracuje s nimi na vyhledávání nových obchodních příležitostí a přípravě výběrových řízení a nabídek. Koordinuje rozvoz zboží v daném regionu, má na starosti práci regionálních řidičů.

 • Obchodní reprezentant Praha

  Pro klíčovou a zároveň exkluzivní oblast Praha přijmeme obchodního reprezentanta do sídla společnosti v Praze 9-Letňanech. Nebudete stavět na zelené louce, naopak hlavní náplní práce bude péče o stávající zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí v našem segmentu kancelářských potřeb, a nakonec i příprava důležitých výběrových řízení a nabídek. Svěříme vám plnou zodpovědnost za veškeré obchodní aktivity ve svěřeném regionu.

 • Řidič pro rozvoz zboží - České Budějovice

  Pro naší budějovickou pobočku hledáme řidiče rozvozu potřeb pro kancelář.

 • Řidič pro rozvoz zboží - Plzeň

  Přijmeme řidiče pro rozvoz potřeb pro kancelář v regionu Plzeň.

 • Skladník - ranní/odpolední směny

  Do našeho týmu hledáme šikovné pracovníky do skladu. Náplň práce: manipulace se zbožím, příprava zboží pro rozvoz.

 • Personální dotazník

  Nenašli jste v nabídce volných míst vhodnou pozici, ale máte zájem u nás pracovat? Pošlete nám svůj životopis.