Zaměstnání

Přidejte se k nám

Chcete-li získat více informací o inzerované pozici, klikněte na příslušný odkaz. V případ, že se chcete o některou z uvedených pozic ucházet, vyplňte prosím dotazník nebo nám zašlete svůj životopis na e-mail eva.bicova@activa.cz. Ozveme se vám v následujících pracovních dnech.

 • Referent/ka nákupu pro oddělení maloobchodu

  V současné době hledáme kandidáta/kandidátku na pozici referent/ka nákupu pro oddělení maloobchodu. Maloobchodní oddělení společnosti ACTIVA obsluhuje více než 800 zákazníků z řad maloobchodních i velkoobchodních prodejců v České republice. Šíře sortimentu zahrnuje kancelářské, školní, výtvarné i kreativní potřeby více než 60 nejvýznamnějších mezinárodních i českých značek.

 • Obchodní zástupce Ostrava

  Pro naši ostravskou pobočku hledáme obchodníka pro koncového zákazníka, který bude zodpovědný za veškeré obchodní aktivity ve svěřeném regionu. Hlavní náplní práce je akvizice nových zákazníků a vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu dodávek kancelářských potřeb, péče o stávající zákazníky, zpracování nabídek a příprava podkladů pro výběrová řízení, účast ve veřejných zakázkách a elektronických aukcích.

 • Řidič pro rozvoz zboží - Praha

  Přijmeme řidiče na rozvoz potřeb pro kancelář dodavkovými vozy (Ford Tranzit) po Praze a okolí.

 • Řidič sk. C - noční provoz

  Hledáme řidiče sk. C nad 12t. s profesním průkazem, nutné psychologické testy a karta řidiče. Pondělí až pátek na vozech Renault.

  Pracovní doba:  23:00 - 07:30 (začátek pracovního týdne v neděli 23:00 a konec pracovního týdne v pátek 7:30)

 • Personální dotazník

  Nenašli jste v nabídce volných míst vhodnou pozici, ale máte zájem u nás pracovat? Pošlete nám svůj životopis.