Zaměstnání | ACTIVA

Zaměstnání

Přidejte se k nám

Chcete-li získat více informací o inzerované pozici, klikněte na příslušný odkaz. V případ, že se chcete o některou z uvedených pozic ucházet, vyplňte prosím dotazník nebo nám zašlete svůj životopis na e-mail eva.bicova@activa.cz. Ozveme se vám v následujících pracovních dnech.

 • Front-end developer

  Hledáme začínajícího developera, který/á bude pracovat na rozmanitých projektech interního vývoje.

 • Regionální obchodní manager – Plzeň

  Renomovaný dodavatel kancelářských potřeb přijme regionálního obchodního managera pro pobočku Plzeň. Regionální obchodní manager je zodpovědný za obchodní aktivity ve svěřeném regionu, vede tým regionálních obchodních zástupců, spolupracuje s nimi na vyhledávání nových obchodních příležitostí a přípravě výběrových řízení a nabídek. Koordinuje rozvoz zboží v daném regionu, má na starosti práci regionálních řidičů.

 • Obchodní reprezentant Praha

  Pro klíčovou a zároveň exkluzivní oblast Praha přijmeme obchodního reprezentanta do sídla společnosti v Praze 9-Letňanech. Nebudete stavět na zelené louce, naopak hlavní náplní práce bude péče o stávající zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí v našem segmentu kancelářských potřeb, a nakonec i příprava důležitých výběrových řízení a nabídek. Svěříme vám plnou zodpovědnost za veškeré obchodní aktivity ve svěřeném regionu.

 • Obchodní reprezentant Ústí nad Labem

  Pro naši ústeckou pobočku hledáme obchodníka pro koncového zákazníka, který bude zodpovědný za veškeré obchodní aktivity ve svěřeném regionu. Hlavní náplní práce je akvizice nových zákazníků a vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu dodávek kancelářských potřeb, péče o stávající zákazníky, zpracování nabídek a příprava podkladů pro výběrová řízení, účast ve veřejných zakázkách a elektronických aukcích.

 • Obchodní reprezentant České Budějovice

  Pro naši budějovickou pobočku hledáme obchodníka pro koncového zákazníka, který bude zodpovědný za veškeré obchodní aktivity ve svěřeném regionu. Hlavní náplní práce je akvizice nových zákazníků a vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu dodávek kancelářských potřeb, péče o stávající zákazníky, zpracování nabídek a příprava podkladů pro výběrová řízení, účast ve veřejných zakázkách a elektronických aukcích.

 • Řidič pro rozvoz zboží - Praha

  Přijmeme řidiče na rozvoz potřeb pro kancelář dodavkovými vozy (Ford Transit) po Praze a okolí.

 • Řidič pro rozvoz zboží - Brno

  Pro naší brněnskou pobočku hledáme řidiče rozvozu potřeb pro kancelář.

 • Skladník - ranní/odpolední směny

  Do našeho týmu hledáme šikovné pracovníky do skladu. Náplň práce: manipulace se zbožím, příprava zboží pro rozvoz.

 • Personální dotazník

  Nenašli jste v nabídce volných míst vhodnou pozici, ale máte zájem u nás pracovat? Pošlete nám svůj životopis.