Zaměstnání | ACTIVA

Zaměstnání

Přidejte se k nám

Chcete-li získat více informací o inzerované pozici, klikněte na příslušný odkaz. V případ, že se chcete o některou z uvedených pozic ucházet, vyplňte prosím dotazník nebo nám zašlete svůj životopis na e-mail eva.bicova@activa.cz. Ozveme se vám v následujících pracovních dnech.

 • Regionální obchodní manager – Plzeň

  Renomovaný dodavatel kancelářských potřeb přijme regionálního obchodního managera pro pobočku Plzeň. Regionální obchodní manager je zodpovědný za obchodní aktivity ve svěřeném regionu, vede tým regionálních obchodních zástupců, spolupracuje s nimi na vyhledávání nových obchodních příležitostí a přípravě výběrových řízení a nabídek. Koordinuje rozvoz zboží v daném regionu, má na starosti práci regionálních řidičů.

 • Regionální obchodní manager – Východočeský kraj

  Renomovaný dodavatel kancelářských potřeb přijme regionálního obchodního managera pro Východočeský kraj. Regionální obchodní manager je zodpovědný za obchodní aktivity ve svěřeném regionu, vede tým regionálních obchodních zástupců, spolupracuje s nimi na vyhledávání nových obchodních příležitostí a přípravě výběrových řízení a nabídek. Koordinuje rozvoz zboží v daném regionu, má na starosti práci regionálních řidičů.

 • Obchodní reprezentant Praha

  Pro klíčovou a zároveň exkluzivní oblast Praha přijmeme obchodního reprezentanta do sídla společnosti v Praze 9-Letňanech. Nebudete stavět na zelené louce, naopak hlavní náplní práce bude péče o stávající zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí v našem segmentu kancelářských potřeb, a nakonec i příprava důležitých výběrových řízení a nabídek. Svěříme vám plnou zodpovědnost za veškeré obchodní aktivity ve svěřeném regionu.

 • Referent/ka pro příjem objednávek - pobočka Plzeň

  Do našeho týmu hledáme nového uchazeče na pracovní pozici Referent/ka pro příjem objednávek.

 • Řidič pro rozvoz zboží - Praha

  Přijmeme řidiče na rozvoz potřeb pro kancelář dodavkovými vozy (Ford Transit) po Praze a okolí.

 • Skladník - ranní/odpolední směny

  Do našeho týmu hledáme šikovné pracovníky do skladu. Náplň práce: manipulace se zbožím, příprava zboží pro rozvoz.

 • Personální dotazník

  Nenašli jste v nabídce volných míst vhodnou pozici, ale máte zájem u nás pracovat? Pošlete nám svůj životopis.