Informace o e-shopu Bibelot - značkové psací potřeby | ACTIVA

Značkové psací potřeby a doplňky

Symbol vytříbenosti a elegance

Nakupujte značkové psací potřeby
na Bibelot.cz

Bibelost

Prestižní psací potřeby, luxusní zápisníky a špičkové diáře a doplňky značek Parker, Waterman, Faber-Castell, Lamy, Montblanc, Moleskine a Filofax.

Nadčasová elegance, vytříbený styl i špičkové materiály spolu s mistrovským zpracováním a využitím ergonomických znalostí – to je jedinečné spojení, které nabízí psací potřeby značek Parker, Waterman, Faber-Castell, Lamy a Montblanc.

Inspirujte se světem značkových psacích potřeb a vyberte si ze široké nabídky ten správný model, který bude nejlépe vystihovat váš životní styl i vaši osobnost nebo bude nejlépe vyhovovat jako dárek pro někoho blízkého či obchodního partnera.

Facebook Bibelot CZ - Instagram Bibelot CZ

BIBELOT SMÍCHOV KOC Nový Smíchov, Plzeňská 8
Praha 5
Tel: 734 763 243
Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00
Mapy.cz
BIBELOT CHODOV Westfield Chodov, Roztylská 2321/19
Praha 4
Tel: 737 251 501
Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00
Mapy.cz
BIBELOT ARKÁDY Arkády Pankrác, Na Pankráci 86
Praha 4

Tel: 602 119 003
Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00
Mapy.cz

BIBELOT FLORA Atrium Flora, Vinohradská 2828/151
Praha 3

Tel: 731 403 722
Pondělí - Sobota: 9:00 - 21:00
Neděle: 10:00 - 21:00
Mapy.cz

BIBELOT MASARYČKA Masaryčka, Na Florenci 2139/4
Praha 1

Tel: 737 251 638
Pondělí - Sobota: 8:00 - 20:00
Neděle: 9:00 - 17:00
Mapy.cz

Marketingové oddělení Mgr. Karolína Hamzová
Tel: 606 071 999
marketing.maloobchod@activa.cz

Z nabídky značkových psacích potřeb a výrobků od legendární značky Moleskine si můžete vybrat i na e-shopu obchod.activa.cz

Pokud chcete nakoupit luxusní psací potřeby nebo výrobky od legendární značky Moleskine pro osobní použití, můžete využít e-shop Bibelot.cz

Bibelot 1
Bibelot 2
Bibelot 3

 

Prodávané značky

 

parkerPARKER

Značka Parker má dlouhou a bohatou historii začínající již v roce 1889, kdy si zakladatel společnosti George Safford Parker nechal patentovat první plnicí pero. Od samého počátku proslula pera Parker vysokou spolehlivostí a byla používána mnoha známými a významnými osobnostmi. Špičková kvalita, atraktivní design a široká nabídka modelů pro nejrůznější cílové skupiny jsou důvodem, proč je Parker nejvyhledávanější značkou prestižních psacích potřeb na světě.

Facebook Píšu Parkerem - Instagram Píšu Parkerem

 

watermanWATERMAN

Pera Waterman v sobě spojují neopakovatelný francouzský design s dlouholetou tradicí značky. Stávají se důležitým doplňkem odrážejícím životní styl a osobnost jejich vlastníka. Firma Waterman je proslulá výrobou per s krásným lakovaným povrchem a ve svém oboru patří mezi vedoucí značky na světě. Zakladatel firmy, Lewis Edson Waterman, je považován za vynálezce prvního spolehlivého plnicího pera, které vyvinul v roce 1883. Značka Waterman je synonymem luxusních psacích potřeb s vynikajícími technickými parametry a výjimečným designem.

 

Faber-CastellFABER-CASTELL

Německá firma Faber-Castell byla založena v roce 1761, a je tak nejstarším výrobcem psacích potřeb. Tužky této značky se staly prvními značkovými psacími nástroji, v roce 1851 pak firma vytvořila normu na délku, průměr a tvrdost tuhy obyčejné tužky. Dnes je společnost největším světovým producentem psacích potřeb stále vyráběných ze dřeva. A právě dřevo je jeden z klíčových prvků, který se line velkou částí kolekce designových psacích potřeb. Pera Faber-Castell jsou proslulá nespornou kvalitou dosahovanou použitím nejlepších přírodních materiálů, nadčasovým designem a špičkovým zpracováním.

 

lamyLAMY

Společnost Lamy byla založena Josefem Lamym v roce 1930 v německém Heidelbergu. Lamy se řadí k předním výrobcům psacích potřeb v Německu a patří k největším světovým dodavatelům psacích potřeb. Pera Lamy jsou po celém světě známa osobitým moderním designem a špičkovou kvalitou. Značka Lamy dosud obdržela více mezinárodních cen za design než kterákoliv jiná značka psacích potřeb. Sortiment zahrnuje vysoce kvalitní psací potřeby ve všech cenových kategoriích, všechny typy psacích systémů včetně multifunkčních per a příslušenství pro širokou škálu modelů pro různé cílové skupiny: od plnicích per pro školáky po technické mechanické tužky pro designéry.

Facebook Lamy CZ - Instagram Lamy CZ

 

mont blanc

MONTBLANC

Značka Montblanc je po více než sto let synonymem pro exkluzivní psací potřeby, psaní s pery této značky se stalo doslova kulturním zážitkem. Od té doby se také zařadila mezi významného výrobce doplňků. Montblanc vychází a dosud čerpá z hodnot, jakými jsou kvalita a tradiční řemeslná zručnost, klade ty nejvyšší požadavky na design, použité materiály, zpracování a výslednou podobu. V tomto smyslu je název značky odkazující na nejvyšší horu Evropy výsostně symbolický.

 

moleskineMOLESKINE

Příběh značky Moleskine se začal psát již v 19. století ve Francii, kdy vznikl produkt s velkou tradicí. Zápisníky Moleskine si oblíbili významní umělci a myslitelé jako Vincent van Gogh, Pablo Picasso či Ernest Hemingway. Dnes je značka Moleskine synonymem pro kulturu, cestování, kreativitu a osobní identitu, a to jak v reálném světě, tak i ve světě digitálním. Moleskine je kreativním a nápaditým partnerem pro dnešní dobu.

 

filofaxFILOFAX

Filofax je anglická značka luxusních kroužkových diářů a příslušenství, které vynikají těmi nejlepšími materiály a dokonalým zpracováním. Široká nabídka zahrnuje mimo jiné portfolia, tašky, peněženky, pouzdra nebo poznámkové bloky a zápisníky. Diáře různých materiálů, barev, provedení i formátů jsou nejen nepostradatelným módním doplňkem vhodným pro každou příležitost, ale díky široké nabídce náplní jsou také mimořádně praktické.

 


 

Společnost Activa je přímým dovozcem a distributorem pro Českou a případně Slovenskou republiku prestižních psacích potřeb značek Parker, Waterman, Faber-Castell, Lamy a zápisníků, diářů a doplňků značky Moleskine. V naší nabídce najdete kompletní sortiment per značek Parker, Waterman a Lamy v různých cenových úrovních. Většinu modelů jsme schopni dodat přímo z našeho skladu i ve větších objemech.

 

Přehled kompletního sortimentu značkových psacích potřeb, které nabízíme, najdete v sekci Luxusní psací potřeby

E-shop Bibelot.cz

Do e-shopu Bibelot.cz

E-shop Bibelot.sk

Do e-shopu Bibelot.sk

E-shop Bibelot.cz