Pro média | ACTIVA

Pro média

Představení společnosti Activa

O nás

V Activě se staráme o naše zákazníky a jejich firmy již více než 30 let. Jsme spolehlivým partnerem, který dodává kvalitní produkty z široké nabídky kancelářských potřeb a služeb. Spoléhají se na nás malé a střední firmy, ale i státní podniky a mezinárodní korporace, které oceňují vysoce profesionální služby.

Šíře sortimentu a služby

Aby naše nabídka pokryla co nejširší potřeby každé firmy, sestavili jsme ji napříč kategoriemi z více než 10 100 produktů. Vedle kancelářských potřeb nabízíme občerstvení, úklidové prostředky, nábytek a techniku. Nejširší nabídku produktů na trhu doplňují služby, jako výroba reklamních předmětů, tiskovin na míru nebo doručovaní až na stůl.

Společenská odpovědnost

Naším cílem je být na prvním místě nejen v kvalitě poskytovaných služeb a spokojenosti zákazníků, ale i ekologické udržitelnosti. Věříme, že k tomuto cíli nás dovede digitalizace, která se již do některých našich služeb promítla. Jako první v oboru jsme zavedli elektronické faktury a elektronické dodací listy. Díky tomu jsme se stali lídrem v inovacích a udržitelnosti na trhu kancelářských potřeb.

Activa v číslech

Centrála společnosti včetně skladu o rozloze 20 500 m2 se nachází v Praze-Letňanech, odkud je okamžitě expedováno požadované zboží zákazníkům. Activa má logisticky propojenou síť 9 regionálních poboček v Praze, Ostravě, Brně, Plzni, Liberci, Hradci Králové, Olomouci, Českých Budějovicích a v Ústí nad Labem. Na Slovensku působíme od roku 2000 pod názvem ACTIVA Slovakia s.r.o. V současné době máme 379 zaměstnanců. V roce 2023 dosáhla společnost Activa obrat ve výši 1 749 mil. Kč.

 


 

Loga ke stažení

 


 

Marketingové kontakty

 

Activa - kancelářské potřeby

tel.: +420 286 007 111

e-mail: marketing@activa.cz

 

Stockist - nábytek, svítidla, koberce

mobil: + 420 737 251 529

e-mail: podpora@stockist.cz

 

Bibelot - značkové psací potřeby

Mgr. Karolína Hamzová

tel.: +420 606 071 999

e-mail: marketing.maloobchod@activa.cz