Nacházíte se zde: Úvod O společnosti

ACTIVNĚ v ACTIVĚ

ACTIVNĚ v ACTIVĚ

Podporujeme


logo_sparta.jpgS naším logem se můžete setkávat i na řadě sportovních událostí. Jsme partnerem sportovních týmů :

 

Sportujeme


ACTIVA má 2 fotbalové týmy, které se pravidelně účastní mezinárodní soutěže firemních týmů v sálové kopané – série Golden Tour. Ta je rozdělena do několika regionálních soutěží (Praha, Brno, Plzeň, Bratislava)  a v Praze pak ještě do několika ligových úrovní.

Tým ACTIVA - Plzen
Tým ACTIVA - Plzeň
Plzeňský fotbalový tým
Tým ACTIVA - Praha
Tým ACTIVA - Praha
Pražský fotbalový týmPražský tým v 19.ročníku Golden Tour Praha obsadil 2. místo ve 2.lize a postoupil tak pro příští sezónu do superligy.

Nejlepším fotbalistou roku byl navíc vyhlášen náš obchodník Michal Samec, který se stal se 40 brankami i nejlepším střelcem 2. ligy B.

Plzeňský tým obsadil v 8.ročníku Golden Tour Plzeň celkové 4.místo.


Více info o Golden Tour na www.goldentour.info

 

V roce 2013 jsme také vytvořili historicky první dvě štafety běžců, které se zapojily v rámci Hervis ½ Marathon Praha. V konkurenci 400 štafet se štafeta Junior team umístila v čase 1:38:35 na 24. místě.

Projekt Řídím dobře

Řídím dobře
V roce 2013 jsme se zapojili do celorepublikového projektu Řídím dobře, který se zaměřuje na zvýšení bezpečnosti na tuzemských komunikacích. Projekt si klade za cíl snížit nehodovost na českých silnicích. Řidiči s označeným vozem dávají signál ostatním, že ovládají své vozidlo dobře a ostatní je mohou za jejich chování na silnici veřejně ohodnotit.

Napište nám, jak naši řidiči řídí, na ridimdobre.cz.