Nacházíte se zde: Úvod Pro média

Profil

Stručný profil společnosti ACTIVA

ACTIVA spol. s r.o. působí jako dodavatel kancelářských potřeb od roku 1992. Během své mnohaleté existence si na trhu vybudovala vedoucí postavení na trhu kancelářských potřeba získala řadu významných a náročných klientů, kteří oceňují její vysoce profesionální služby.

Patří dlouhodobě ke společnostem preferujícím elektronickou komunikaci se svými zákazníky a v posledních letech je vedoucí firmou v oboru také díky využití nejnovějších technologií.

V současné době má společnost 432 zaměstnanců. Centrála společnosti se nachází v Praze-Letňanech, kde je z centrálního skladu o rozloze téměř 20 500 metrů čtverečních okamžitě expedováno požadované zboží zákazníkům. ACTIVA má logisticky propojenou síť regionálních poboček v Praze, Ostravě, Brně, Plzni, Liberci, Hradci Králové, Olomouci, Českých Budějovicích a v Ústí nad Labem. Na Slovensku působí od roku 2000 pod názvem ACTIVA Slovakia s.r.o.

V katalogu ACTIVA, který představuje nejširší nabídku na trhu, naleznete více než 8 000 položek kancelářského zboží včetně občerstvení a úklidových prostředků. Z ještě širší nabídky téměř 9 800 produktů pak můžete vybírat na obchod.activa.cz

Společnost ACTIVA je členem Hospodářské komory hl.města Prahy a partnerem sdružení Czech Top 100.

V roce 2018 dosáhla společnost ACTIVA obratu ve výši 1 690 mil. Kč

V roce 2016 ACTIVA oslavila 25 let své existence.