Nacházíte se zde: Úvod Novinky

Magazín ACTIVA 17/09

Magazín ACTIVA 17/09

Activa slaví letos 25. výročí. O tom, jak se Activa za posledních 25 let měnila a rostla, si můžete přečíst v 9. čísla Magazínu ACTIVA.

Rok 2017 je pro Activu rokem výročním. V úvodním článku na uplynulou dobu zavzpomínali spolumajitelé Arnošt Brož a Martin Leitgeb. Taky si myslíte, že lepidlo je prostě lepidlo, popisovač je prostě popisovač a že design kanceláře určuje koberec a možná židle? Tak to si nenechte ujít články o revolučních novinkách z kancelářského stolu. Váháte, co na sebe? Květiny budou letošní jaro tou správnou volbou. Nebo se nechte inspirovat rozhovorem s oděvní návrhářkou Irenou Slavíkovou a vyrobte si na sebe vlastní originální kousek. Z projektů, které společně s vámi podporujeme, jsme tentokrát vybrali představení komunitního centra Motýlek, ve kterém najdou porozumění a zábavu jak handicapované, tak i zdravé děti.

 

Magazín si můžete prohlédnout online v elektronické podobě nebo si stáhnout jeho PDF verzi nebo si jeho tištěnou verzi vyžádejte u svého obchodního zástupce.