Nacházíte se zde: Úvod O společnosti

Volná místa

Volná místa

Chcete-li získat více informací o inzerované pozici, klikněte na příslušný odkaz. V případ, že se chcete o některou z uvedených pozic ucházet, vyplňte prosím dotazník nebo nám zašlete svůj životopis na e-mail eva.zurynkova@activa.cz. Ozveme se vám v následujících pracovních dnech.

Referentka obchodního oddělení - centrála Praha

Reklamní oddělení společnosti ACTIVA obsluhuje více než 1000 zákazníků. Nabízíme široký sortiment reklamních, dárkových a propagačních předmětů. V současné době hledáme kandidáta/kandidátku na pozici referent/ka reklamních předmětů. Náplní práce je: zpracování a vyřizování nabídek a objednávek zákazníků. Komunikace se zákazníky, obchodními zástupci, tiskárnami a dodavateli. Administrativní podpora v rámci oddělení reklamních předmětů (příprava podkladů, evidenční činnosti, obchodní korespondence). Komunikace interní i vně firmy.

Skladník - odpolední směna

Do našeho týmu hledáme šikovné pracovníky do skladu. Náplň práce: manipulace se zbožím, příprava zboží pro rozvoz.

Obchodní zástupce pro klíčové zákazníky

Pro obchodní tým v Praze hledáme obchodního zástupce pro klíčové zákazníky, který bude zodpovědný za veškeré obchodní aktivity svého portfolia zákazníků. Hlavní náplní práce je péče o stávající zákazníky, administrativa, práce na výběrových řízeních a nabídkách.