Nacházíte se zde: Úvod O společnosti

Volná místa

Volná místa

Chcete-li získat více informací o inzerované pozici, klikněte na příslušný odkaz. V případ, že se chcete o některou z uvedených pozic ucházet, vyplňte prosím dotazník nebo nám zašlete svůj životopis na e-mail eva.bicova@activa.cz. Ozveme se vám v následujících pracovních dnech.

Obchodní reprezentant Praha

Pro klíčovou a zároveň exkluzivní oblast Praha přijmeme obchodního reprezentanta do sídla společnosti v Praze 9-Letňanech. Nebude stavět na zelené louce, naopak hlavní náplní práce je péče o stávající zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí v našem segmentu kancelářských potřeb, a nakonec i příprava důležitých výběrových řízení a nabídek. Reprezentantovi svěříme plnou zodpovědnost za veškeré obchodní aktivity ve svěřeném regionu.

Skladník - odpolední směna

Do našeho týmu hledáme šikovné pracovníky do skladu. Náplň práce: manipulace se zbožím, příprava zboží pro rozvoz.

Řidič pro pobočku Plzeň

Pro rozvoz kancelářského zboží v regionu Plzeň přijmeme řidiče dodávky. Praxe s řízením dodávky výhodou.

Obchodní zástupce pro pobočku Brno

Pro naši brněnskou pobočku hledáme obchodníka pro koncového zákazníka, který bude zodpovědný za veškeré obchodní aktivity ve svěřeném regionu. Hlavní náplní práce je akvizice nových zákazníků a vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu dodávek kancelářských potřeb, péče o stávající zákazníky, zpracování nabídek a příprava podkladů pro výběrová řízení, účast ve veřejných zakázkách a elektronických aukcích.

Obchodní zástupce pro pobočku Ostrava

Pro naši ostravskou pobočku hledáme obchodníka pro koncového zákazníka, který bude zodpovědný za veškeré obchodní aktivity ve svěřeném regionu. Hlavní náplní práce je akvizice nových zákazníků a vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu dodávek kancelářských potřeb, péče o stávající zákazníky, zpracování nabídek a příprava podkladů pro výběrová řízení, účast ve veřejných zakázkách a elektronických aukcích.

Prodejce/ Skladník

Do outletu designového nábytku v Praze 9 - Letňanech přijmeme kolegu/kolegyni na pozici prodejce/skladník. Náplň práce: prodej a výdej zboží v outletu, výpomoc na skladě nábytku.