Nacházíte se zde: Úvod O společnosti

Základní údaje

Základní údaje o firmě

ACTIVA spol. s r.o. působí jako dodavatel kancelářských potřeb od roku 1992. Během své mnohaleté existence si na trhu vybudovala významné postavení a získala řadu významných a náročných klientů, kteří oceňují její vysoce profesionální služby.

 • Společnost ACTIVA byla úspěšně certifikována podle mezinárodních norem ISO 9001:2000 Systém řízení jakosti, ISO 14001:2004 Environmentální management a ISO 27001:2005 Systém informační bezpečnosti. Certifikaci provedla nezávislá auditorská společnost United Registrar of Systems Czech s.r.o.
 • Obrat společnosti ACTIVA v roce 2018 dosáhl 1 690 mil. Kč.
 • V současné době zásobuje 15 489 právních subjektů, kterým dodáváme zboží na více jak 47 tis. dodacích míst.
 • Základní jmění společnosti ACTIVA činí 10 mil. Kč, což ji řadí mezi kapitálově nejsilnější firmy v tomto oboru.
 • Společnost ACTIVA je členem Hospodářské komory hl.města Prahy a partnerem sdružení CZECH TOP 100.
 • V současné době má společnost 435 zaměstnanců. Centrála společnosti se nachází v Praze - Letňanech, kde je z centrálního skladu o rozloze téměř 20 500 metrů čtverečních okamžitě expedováno požadované zboží zákazníkům. Pobočky společnosti se nacházejí v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Liberci, Olomouci, Ostravě, Plzni a Ústí nad Labem. Společnost působí také na Slovensku pod názvem ACTIVA Slovakia.
 • V katalogu ACTIVA, který představuje nejširší nabídku na trhu, naleznete více než 8 000 položek kancelářského zboží včetně občerstvení a úklidových prostředků.
 • V případě vašeho zájmu o spolupráci stačí kontaktovat nejbližší pobočku, obchodní zástupce vás poté při osobní návštěvě rád seznámí s nabídkou společnosti podrobněji. Pokud dáváte přednost moderní formě komunikace, je vám k dispozici uživatelsky přívětivý internetový obchod.

 

Dokumenty ke stažení :

Výpis z Obchodního rejstříku naleznete ZDE

Všeobecné obchodní podmínky naleznete ZDE

Certifikát EKO-KOM naleznete ZDE

Osvědčení "Společnost plnící povinnost odděleného sběru, zpětného odběru, zpracování, využití a odstranění elektrozařízení a elektroodpadu" naleznete ZDE

Osvědčení "Společnost plnící povinnost zpětného odběru baterií a akumulátorů" naleznete ZDE

Veškeré obaly a obalové prostředky, které společnost ACTIVA spol. s r.o. uvádí na trh nebo do oběhu, splňují požadavky stanovené zákonem a technickými normami, a to z hlediska výskytu těžkých kovů a škodlivých látek a jejich využitelnosti po vyprázdnění spotřebitelem.
V případě objednání nebezpečných látek a přípravků, na které jsou vydány bezpečnostní listy, si prosím vyžádejte tyto bezpečnostní listy na obchodním oddělení.

Czech TOP 100


Společnost ACTIVA je od roku 2007 partnerem sdružení CZECH TOP 100, které každoročně v rámci České republiky vyhlašuje na základě ověřených ekonomických informací několik prestižních žebříčků:

 • 100 obdivovaných firem ČR

 • 100 nejvýznamnějších firem ČR

 • TOP 10 systémových integrátorů

 • 100 nejlepších výročních zpráv roku


ACTIVA se v rámci spolupráce prezentuje zejména na regionálních akcích CZECH TOP 100, na kterých se setkávají významné firmy daného regionu společně s představiteli státní správy, poslanci Evropského parlamentu, představiteli zájmových organizací jako je např. Hospodářská komora apod.  Czech TOP 100 - Symbol úspěšných


V roce 2008 získala ACTIVA od sdružení CZECH TOP 100 za své dosavadní působení v oboru ocenění Symbol úspěšných, udělované společnostem, které v rámci svého podnikání dosáhli mimořádných výsledků, ale s ohledem na svou velikost mají minimální šanci objevit se v žebříčku nejvýznamnějších firem.