Nacházíte se zde: Úvod O společnosti

Volná místa

Volná místa

Chcete-li získat více informací o inzerované pozici, klikněte na příslušný odkaz. Pokud máte zájem ucházet se o některou z uvedených pozic, vyplňte, prosím, dotazník nebo nám svůj životopis zašlete faxem či e-mailem (viz kontakty). V případě zájmu z naší strany budete do 14 dnů pozváni na osobní pohovor. V opačném případě, udělíte-li nám svůj souhlas, si váš životopis ponecháme v databázi, abychom vás mohli případně kontaktovat v budoucnosti .

Obchodní zástupce Praha

Náplň práce: péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu dodávek kancelářských potřeb, dále příprava výběrových řízení a nabídek.

Marketingový koordinátor (-ka) pro oddělení maloobchodu

Náplň práce: Spolupráce na přípravě marketingových plánů (aktivní návrhy vhodných marketingových aktivit). Koordinace a realizace všech marketingových aktivit, zejména: Realizace aktivit na podporu prodeje, včetně tiskovin a POS materiálů (spolupráce s obchodním týmem a DTP, příprava textů, organizace logistického zajištění akcí, správa materiálů na podporu prodeje). Organizace eventů pro zákazníky. Printová reklama a PR. Spolupráce na tvorbě a aktualizace webových stránek. Správa a zodpovědnost za kontrolu čerpání marketingového rozpočtu. Vyhodnocování efektivity jednotlivých marketingových aktivit. Spolupráce s externími dodavateli.