Nacházíte se zde: Úvod O společnosti

Volná místa

Volná místa

Chcete-li získat více informací o inzerované pozici, klikněte na příslušný odkaz. Pokud máte zájem ucházet se o některou z uvedených pozic, vyplňte, prosím, dotazník nebo nám svůj životopis zašlete faxem či e-mailem (viz kontakty). V případě zájmu z naší strany budete do 14 dnů pozváni na osobní pohovor. V opačném případě, udělíte-li nám svůj souhlas, si váš životopis ponecháme v databázi, abychom vás mohli případně kontaktovat v budoucnosti .

Obchodní zástupce Praha

Náplň práce: péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu dodávek kancelářských potřeb, dále příprava výběrových řízení a nabídek.

Řidič pro pobočku Brno

Rozvoz kancelářského zboží v brněnském regionu. Praxe s řízením dodávky výhodou.

Skladník - odpolední směna

Do našeho týmu hledáme šikovné pracovníky do skladu. Náplň práce: manipulace se zbožím, příprava zboží pro rozvoz.

Prodavač Stockist - Pavilon

Do prodejny designového nábytku na Praze 2 (Vinohradský Pavilon) a do nově otevírané prodejny na Praze 9 (Letňany) přijmeme kolegy a kolegyně na pozici konzultant prodeje.

Řidič pro pobočku Liberec

Rozvoz kancelářského zboží v regionu Liberec. Praxe s řízením dodávky výhodou.

Referentka pro příjem objednávek na částečný úvazek - pobočka Hradec Králové

Do našeho týmu hledáme nového uchazeče na pracovní pozici Referent (-ka) příjmu zboží. Náplní práce je příjem a vyřízení dokladů při příjmu zboží. Součinnost při vyřizování reklamací.

Odborný asistent (-ka) pro oddělení maloobchodu

V současné době hledáme kandidáta/kandidátku na pozici odborný asistent (-ka) pro oddělení maloobchodu. Náplní práce je: Zpracování reportů a statistik pro potřeby vedení oddělení maloobchodu. Spolupráce na projektech a příprava podkladů pro obchodní zástupce. Příprava podkladů pro cenotvorbu. Spolupráce při přípravě marketingových a prodejních materiálů.

Řidič sk. C - noční provoz

Hledáme řidiče sk. C nad 12t. s profesním průkazem, nutné psychologické testy a karta řidiče. Pondělí až pátek na vozech Volvo FM (26tun,21palet) a FL (12tun,15palet)