Nacházíte se zde: Úvod O společnosti

Volná místa

Volná místa

Chcete-li získat více informací o inzerované pozici, klikněte na příslušný odkaz. Pokud máte zájem ucházet se o některou z uvedených pozic, vyplňte, prosím, dotazník nebo nám svůj životopis zašlete faxem či e-mailem (viz kontakty). V případě zájmu z naší strany budete do 14 dnů pozváni na osobní pohovor. V opačném případě, udělíte-li nám svůj souhlas, si váš životopis ponecháme v databázi, abychom vás mohli případně kontaktovat v budoucnosti .

Obchodní zástupce Praha

Náplň práce: péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu dodávek kancelářských potřeb, dále příprava výběrových řízení a nabídek.

Obchodní zástupce pro pobočku Ostrava

Hlavní náplní práce je akvizice nových zákazníků a vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu dodávek kancelářských potřeb, péče o stávající zákazníky, zpracování nabídek a příprava podkladů pro výběrová řízení, účast ve veřejných zakázkách a elektronických aukcích.

Řidič pro rozvoz zboží - Praha

Rozvoz kancelářského zboží. Praxe s řízením dodávky výhodou.

Řidič pro rozvoz zboží - Ostrava

Rozvoz kancelářského zboží. Praxe s řízením dodávky výhodou.

Řidič pro rozvoz zboží - Plzeň

Rozvoz kancelářského zboží. Praxe s řízením dodávky výhodou.

Recepční

Náplň práce : Zajištění plynulého chodu recepce. Vyřizování telefonické a emailové komunikace. Péče o návštěvy a klienty. Evidence a odesílání pošty. Ostatní drobná administrativa.

PPC specialista

Správa a optimalizace kapaní v Adwords, Skliku, cenových srovnavačích, Facebooku pro naše e-shopy. Analýza a vyhodnocování výkonu kampaní. Komunikace s obchodním oddělením.