Nacházíte se zde: Úvod O společnosti

Volná místa

Volná místa

Chcete-li získat více informací o inzerované pozici, klikněte na příslušný odkaz. Pokud máte zájem ucházet se o některou z uvedených pozic, vyplňte, prosím, dotazník nebo nám svůj životopis zašlete faxem či e-mailem (viz kontakty). V případě zájmu z naší strany budete do 14 dnů pozváni na osobní pohovor. V opačném případě, udělíte-li nám svůj souhlas, si váš životopis ponecháme v databázi, abychom vás mohli případně kontaktovat v budoucnosti .

Skladník - odpolední směna

Do našeho týmu hledáme šikovné pracovníky do skladu. Náplň práce: manipulace se zbožím, příprava zboží pro rozvoz.

Konzultant prodeje - Stockist

Do prodejny designového nábytku na Praze 2 (Vinohradský Pavilon) přijmeme kolegu/kolegyni na pozici konzultant prodeje.

Řidič pro rozvoz zboží - Praha

Rozvoz kancelářského zboží. Praxe s řízením dodávky výhodou.

Konzultant prodeje - OC Spektrum

Do nově otevírané prodejny designového nábytku v OC Spektrum v Čestlicích přijmeme kolegy a kolegyně na pozici konzultant prodeje.

Referentka pro příjem objednávek na částečný úvazek - pobočka Hradec Králové

Pro naší hradeckou pobočku příjmeme referentku pro příjem objednávek na částečný úvazek. (25h týdně) Náplní práce je příjem objednávek, vystavování dodacích listů, vyřizování zákaznických telefonátů.

Řidič pro pobočku Brno

Příjmeme řidiče pro rozvoz potřeb pro kancelář v regionu Brno. Praxe s řízením dodávky výhodou.

Asistent(-ka) marketingu a prodeje

V současné době hledáme kandidáta/kandidátku na pozici asistent(-ka) marketingu a prodeje pro oddělení maloobchodu. Maloobchodní oddělení společnosti ACTIVA obsluhuje více než 800 zákazníků z řad maloobchodních i velkoobchodních prodejců v České republice. Šíře sortimentu zahrnuje kancelářské, školní, výtvarné i kreativní potřeby reprezentované nejvýznamnějšími českými i mezinárodními značkami, mezi něž patří Maped, Schneider, Kores, Pilot, Aladine, Foldermate, Papermate a řada dalších. Náplň práce: Spolupráce na přípravě a realizaci marketingových aktivit zejména: Spolupráce na tvorbě a aktualizace webových stránek. Realizace aktivit na podporu prodeje, včetně marketingových materiálů a tiskovin. Administrativní podpora obchodního týmu a marketingového managera.