Nacházíte se zde: Úvod O společnosti

Volná místa

Volná místa

Chcete-li získat více informací o inzerované pozici, klikněte na příslušný odkaz. Pokud máte zájem ucházet se o některou z uvedených pozic, vyplňte, prosím, dotazník nebo nám svůj životopis zašlete faxem či e-mailem (viz kontakty). V případě zájmu z naší strany budete do 14 dnů pozváni na osobní pohovor. V opačném případě, udělíte-li nám svůj souhlas, si váš životopis ponecháme v databázi, abychom vás mohli případně kontaktovat v budoucnosti .

Referentka do oddělení reklamních předmětů - Praha

Hlavní náplní práce je zpracování nabídek, příprava podkladů pro výběrová řízení, přijímat nové zakázky a sledovat zakázky v procesu výroby. Denně komunikovat s klienty, tiskárnami a dodavateli. Úzce spolupracovat s obchodním oddělením. Pečovat o stávající zákazníky v rámci B2C prodeje

Řidič pro pobočku Hradec Králové

Rozvoz kancelářského zboží v regionu Hradec Králové. Praxe s řízením dodávky výhodou.

Obchodní zástupce pro pobočku České Budějovice

Náplň práce: péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu dodávek kancelářských potřeb, dále příprava výběrových řízení a nabídek.

Vedoucí řdič pro pobočku Brno

Rozvoz kancelářského zboží. Praxe s řízením dodávky. Zkušenosti s řízením menšího kolektivu výhodou.

Řidič pro pobočku Liberec

Rozvoz kancelářského zboží v regionu Liberec. Praxe s řízením dodávky výhodou.

PPC specialista - Praha

Správa a optimalizace kampaní v Adwords, Skliku, cenových srovnavačích, Facebooku pro naše e-shopy. Analýza a vyhodnocování výkonu kampaní. Komunikace s obchodním oddělením.