Nacházíte se zde: Úvod O společnosti

Volná místa

Volná místa

Chcete-li získat více informací o inzerované pozici, klikněte na příslušný odkaz. Pokud máte zájem ucházet se o některou z uvedených pozic, vyplňte, prosím, dotazník nebo nám svůj životopis zašlete faxem či e-mailem (viz kontakty). V případě zájmu z naší strany budete do 14 dnů pozváni na osobní pohovor. V opačném případě, udělíte-li nám svůj souhlas, si váš životopis ponecháme v databázi, abychom vás mohli případně kontaktovat v budoucnosti .

Obchodní zástupce Praha

Náplň práce: péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu dodávek kancelářských potřeb, dále příprava výběrových řízení a nabídek.

Referentka do oddělení reklamních předmětů - Praha

Reklamní oddělení společnosti ACTIVA obsluhuje více než 1000 zákazníků. Nabízíme široký sortiment reklamních, dárkových a propagačních předmětů. V současné době hledáme kandidáta/kandidátku na pozici referent/ka pro oddělení reklamních předmětů. Náplní práce je: zpracování a vyřizování nabídek a objednávek zákazníků. Komunikace se zákazníky, obchodními zástupci, tiskárnami a dodavateli. Administrativní podpora v rámci oddělení reklamních předmětů (příprava podkladů, evidenční činnosti, obchodní korespondence). Komunikace interní i vně firmy.

Obchodní zástupce maloobchod východní Čechy

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici obchodního zástupce pro značkové psací, školní a kancelářské potřeby v regionu východní Čechy. Náplní práce je péče o stávající zákazníky - maloobchodní prodejce. Do portfolia značek, které společnost ACTIVA nabízí, patří např. Parker, Maped, Schneider atd. Administrativní zázemí na centrále v Praze. Nástup možný ihned.

Skladník - odpolední směna

Do našeho týmu hledáme šikovné pracovníky do skladu. Náplň práce: manipulace se zbožím, příprava zboží pro rozvoz.

Asistent elektronického obchodu

Na HPP hledáme pracovníka na pozici Asistent elektronického obchodu Náplň práce : - administrace internetových obchodů (zakládání nových produktů, kategorizace, základní administrace zákaznických ůčtů) - uživatelská podpora (helpdesk) pro interní tým - tvorba zákaznických produktových katalogů (excel) - lokalita Praha

Řidič pro rozvoz zboží - Praha

Rozvoz kancelářského zboží. Praxe s řízením dodávky výhodou.