Nacházíte se zde: Úvod O společnosti

Volná místa

Volná místa

Chcete-li získat více informací o inzerované pozici, klikněte na příslušný odkaz. Pokud máte zájem ucházet se o některou z uvedených pozic, vyplňte, prosím, dotazník nebo nám svůj životopis zašlete faxem či e-mailem (viz kontakty). V případě zájmu z naší strany budete do 14 dnů pozváni na osobní pohovor. V opačném případě, udělíte-li nám svůj souhlas, si váš životopis ponecháme v databázi, abychom vás mohli případně kontaktovat v budoucnosti .

Skladník - odpolední směna

Do našeho týmu hledáme šikovné pracovníky do skladu. Náplň práce: manipulace se zbožím, příprava zboží pro rozvoz.

Řidič pro rozvoz zboží - Praha

Rozvoz kancelářského zboží. Praxe s řízením dodávky výhodou.

Řidič sk. C - noční provoz

Hledáme řidiče sk. C nad 12t. s profesním průkazem, nutné psychologické testy a karta řidiče. Pondělí až pátek na vozech Volvo FM (26tun,21palet) a FL (12tun,15palet)

Prodejce nábytku / správce soc. sítí

Do prodejny designového nábytku na pražských Vinohradech přijmeme kolegu/kolegyni na pozici SPRÁVCE SOC. SÍTÍ / PRODEJCE NÁBYTKU. Hlavní náplní práce bude správa soc. sítí - facebook, instagram, pinterest. Doplňkovou náplní práce (cca 20%) bude prodej nábytku přímo na prodejně. Náplní práce je: správa soc. sítí - nové příspěvky, fotografie, komentáře, novinky ze světa designu. Příprava textů pro e-shop a inzerci. Prodej designového nábytku, světel a doplňků na prodejně.