Nacházíte se zde: Úvod O společnosti

Volná místa

Volná místa

Chcete-li získat více informací o inzerované pozici, klikněte na příslušný odkaz. Pokud máte zájem ucházet se o některou z uvedených pozic, vyplňte, prosím, dotazník nebo nám svůj životopis zašlete faxem či e-mailem (viz kontakty). V případě zájmu z naší strany budete do 14 dnů pozváni na osobní pohovor. V opačném případě, udělíte-li nám svůj souhlas, si váš životopis ponecháme v databázi, abychom vás mohli případně kontaktovat v budoucnosti .

Obchodní zástupce pro pobočku Liberec

Náplň práce: péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu dodávek kancelářských potřeb, dále příprava výběrových řízení a nabídek.

Řidič pro pobočku Hradec Králové

Rozvoz kancelářského zboží. Praxe s řízením dodávky výhodou.

Marketingový specialista obchodního oddělení

Agenda spojená s věrnostním programem, bonusy pro zákazníky. Jazyková a obsahová korektura katalogů a dalších textů. Spolupráce na tvorbě a vyhodnocování marketingových aktivit a zákaznických soutěží. Spolupráce na výběru reklamních předmětů. Komunikace s nákupním oddělením,příprava měsíčních akčních nabídek. Komunikace se zákazníky prostřednictvím online chatu. Spolupráce na tvorbě webové prezentace a nabídky zboží pro B2B, tak pro B2C segment.