Nacházíte se zde: Úvod O společnosti

Volná místa

Volná místa

Chcete-li získat více informací o inzerované pozici, klikněte na příslušný odkaz. Pokud máte zájem ucházet se o některou z uvedených pozic, vyplňte, prosím, dotazník nebo nám svůj životopis zašlete faxem či e-mailem (viz kontakty). V případě zájmu z naší strany budete do 14 dnů pozváni na osobní pohovor. V opačném případě, udělíte-li nám svůj souhlas, si váš životopis ponecháme v databázi, abychom vás mohli případně kontaktovat v budoucnosti .

Obchodní zástupce Praha

Náplň práce: péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu dodávek kancelářských potřeb, dále příprava výběrových řízení a nabídek.

Referentka pro příjem objednávek - pobočka Olomouc

Náplň práce: příjem objednávek, vystavování dodacích listů, vyřizování zákaznických telefonátů.

Skladník - odpolední směna

Do našeho týmu hledáme šikovné pracovníky do skladu. Náplň práce: manipulace se zbožím, příprava zboží pro rozvoz.

Prodavač Stockist - Pavilon

Do prodejny designového nábytku na Praze 2 (Vinohradský Pavilon) a do nově otevírané prodejny na Praze 9 (Letňany) přijmeme kolegy a kolegyně na pozici konzultant prodeje.

Řidič pro rozvoz zboží - Praha

Rozvoz kancelářského zboží. Praxe s řízením dodávky výhodou.

Odborný asistent (-ka) pro oddělení maloobchodu

V současné době hledáme kandidáta/kandidátku na pozici odborný asistent (-ka) pro oddělení maloobchodu. Náplní práce je: Zpracování reportů a statistik pro potřeby vedení oddělení maloobchodu. Spolupráce na projektech a příprava podkladů pro obchodní zástupce. Příprava podkladů pro cenotvorbu. Spolupráce při přípravě marketingových a prodejních materiálů.