Nacházíte se zde: Úvod O společnosti

ACTIVNĚ dětem

ACTIVNĚ dětem

Projekt společnosti ACTIVA, dodavatele kancelářských potřeb, na podporu dětských domovů a zařízení pomáhajících zdravotně či sociálně znevýhodněným dětem.

Logo Activně dětem

Princip:

Od roku 2006 podporuje společnost ACTIVA vybrané dětské domovy a další regionální organizace pomáhající dětem. Z každé objednávky, kterou přijme prostřednictvím elektronického obchodu na obchod.activa.cz, věnuje na projekt ACTIVNĚ dětem 3 Kč. Získaná částka je podle stanoveného klíče rozdělována mezi jednotlivá regionální zařízení, kterým společnost ACTIVA následně na to poskytuje průběžně během roku věcný dar ve formě jimi vybraného zboží ze sortimentu ACTIVA (obchod.activa.cz).

 

V roce 2016 jsme věnovali v rámci tohoto projektu kancelářské a školní potřeby v hodnotě
1 006 320 Kč, od začátku projektu k 31.12.2016 pak v hodnotě 7 446 003 Kč.

 

Zásady:

activne_detem
Podporujeme vybrané dětské domovy a další regionální organizace pomáhající dětem.
  • 4. Finanční prostředky jsou mezi jednotlivá zařízení rozdělovány poměrně na základě počtu objednávek zadaných zákazníky jednotlivých poboček. Prostředky získané díky objednávkám zákazníků spadajících pod centrálu Praha jsou rovnoměrně rozděleny mezi jednotlivá zařízení.
  • 5. Celková částka věnovaná na projekt ACTIVNĚ dětem je vyčíslována průběžně během kalendářního roku. Následně jsou výše uvedeným zařízením poskytovány věcné dary ve formě libovolného zboží ze sortimentu ACTIVA nebo ACTIVÁČEK, podle jejich vlastního výběru.
  • 6. Tento projekt probíhá do odvolání. O jeho případných změnách či ukončení rozhodne ACTIVA a zveřejní tuto informaci na svých internetových stránkách.


    sos detske vesnicky

 

Pomáháme


Kromě vlastního projektu ACTIVNĚ dětem dlouhodobě materiálně podporujeme řadu nadací a charitativních organizací, jejichž činnosti si velmi vážíme: Nadace loga

 

V roce 2016 jsme těmto organizacím věnovali kancelářské potřeby pro jejich provoz v hodnotě 192 321 Kč.